Hacamat tedavisi yaptırmak isteyenlerin önem verdiği noktalardan biri de hacamat fiyatlarıdır. İstanbul’da ve diğer illerde hacamat  ücretlerini  belirleyen birçok nokta vardır. İstanbul 2021 hacamat fiyatları, hacamatın yapıldığı kuruma göre değişmektedir. Devlet hastaneleri ve yetkili özel kurumlarda hacamat tedavisi yapılmakta ve yapılan bölgeye (şehir-ilçe)  ve birime göre hacamat ücretleri değişkenlik göstermektedir.  

Özellikle yetkisiz kişiler tarafından hacamat yapılırken ücretlendirme kupa başı yapılmaktadır. Her hastaya ezbere aynı noktalara tedavi uygulayan ve ücretlendirmeyi de bu şekilde yapan yetkisiz kişilere itibar etmeminizi tavsiye ederiz. Unutmayın ki hacamat bir tedavi şeklidir ve her tedavi yönteminde olduğu gibi hasta ayrıntılı şekilde analiz edilmeli ve ona göre tedavi uygulanacak  hacamat noktaları seçilmelidir. Her tedavi yönteminde olduğu gibi hacamat tedavisinde de tedaviyi uygulayacak kişiyi ince eleyip sık dokuyarak seçmeliyiz. 

hacamat-kupa tedavisi- Muhsine Zeynep Yavuz

“Her hastaya ezbere aynı noktalara tedavi uygulayan ve ücretlendirmeyi de bu şekilde yapan yetkisiz kişilere itibar etmeminizi tavsiye ederiz. ”

Ayrıntılı bİlgİ İÇİn BİZE ULAŞIN


Randevu Al

Leave a Reply

Your email address will not be published.