DR. MUHSİNE ZEYNEP YAVUZ

Facebook

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN

Twitter

SORULARINIZI İNSTAGRAM ÜZERİNDEN SORABİLİRSİNİZ

YouTube

VİDEOLARIMIZI İZLEMEYİ VE BEĞENMEYİ UNUTMAYIN

Dr. Muhsine Zeynep Yavuz KİMDİR?

1983 yılında Malatya’da dünyaya geldim ve ilk ve ortaöğretimimi burada tamamladım. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesini 2007 yılında tamamladıktan sonra Erzincan’da pratisyen hekim olarak mecburi hizmet yükümlülüğümü yerine getirdim. 2013 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimimi tamamladım ve aynı üniversitede uzman doktor olarak çalışmaya devam ettim.

Uzmanlık eğitimim sırasında ve sonrasında hücre kültürü, kök hücre tedavileri, PRP (platelet rich plasma), SVF (stromal vasküler fraksiyon), büyüme faktörleri, anti aging ajanlar üzerine çalışmalar yaptım. 2 adet tübitak projesi ve birçok üniversite kaynaklı projede yönetici veya araştırmacı olarak görev aldım. 

Sağlık bakanlığı onaylı mezoterapi, akupunktur, ozon terapi, hipnoz, hirudoterapi (sülük tedavisi) ve kupa/hacamat kurslarına giderek sertifika aldım. Eşim Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Şerif Yavuz ile birlikte Nişantaşı’ndaki muayenehanemizde hastalarımıza ve danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

Kliniğimiz

Kliniğimiz 2019 yılı Eylül ayından itibaren Nişantaşı/İstanbul’da hizmet vermektedir. Son teknolojik gelişmeler ışığında, steril şartlara sahip muayenehane ortamında işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

 
muhsine zeynep yavuz kliniği

Sertifikalarım

Sağlık Bakanlığı onaylı mezoterapi, akupunktur, ozon terapi, hipnoz, hirudoterapi (sülük tedavisi) ve kupa/hacamat kurslarına giderek sertifika aldım. hücre kültürü, kök hücre tedavileri, PRP (platelet rich plasma), SVF (stromal vasküler fraksiyon), büyüme faktörleri, anti aging ajanlar üzerine çalışmalar yaptım.

 
muhsine-zeynep-yavuz

Bilimsel Çalışmalarım

  • SCI, SSCI, AHCI indekslerine giren dergilerde yayınlanan 9 makelede yer aldım.
  • 2’si TUBİTAK olmak üzere toplam 14 farklı projede araştırmacı ve proje yöneticisi olarak görev aldım.
  • Tıp Fakültesinde Farmakalojiye Giriş, Kontrast Madde Farmakolojisi ve Klinik Farmakolji derslerini verdim.
  • Uluslararası Bilimsel Toplantılarda Sunulan ve Basılan 8 bildiride yer aldım.