SÜLÜK TEDAVİSİ

Uzm. Dr. Muhsine Zeynep Yavuz

"Sülük tedavisinde kullanılan tıbbi sülüğün cins olarak farklı olduğunu özel olarak yetiştirildiğini ve günümüzde farklı hastalık tedavilerinde kullanıldığını biliyor musunuz?"

Sülük Tedavisine Dair Herşey

SÜLÜK TEDAVİSİ (HİRÜDOTERAPİ) nedİr?

Sülük tedavisi yüzyıllardan beri  çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte sülük tedavisi günümüzde modern tıp ile birleştirilerek yan etki olasılığı en aza indirilmiştir.En önemli özelliği hastalıkların tedavisi amacıyla kullanılan  sülüğün salgısında 100 den fazla biyoaktif madde olmasıdır. Ve bunlardan bazıları hirudin, calin, hiyaluronidaz, asetilkolin ve histamin benzeri maddeler, karboksipeptidaz inhibitörleridir.

Bu maddeler kanın akışkanlığını artırır, daralmış damarların genişlemesine yardımcı olur.

Sülük-tedavisi

SÜLÜK TEDAVİSİ NE İÇİN KULLANILIR?

  • Osteoartrit (kireçlenme) gibi dejeneratif eklem hastalıkları
  • Bacaklardaki varislerin tedavisi
  • Tendon enflamasyonları

SÜLÜK TEDAVİSİ İçİn güncel fİyatlar

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı resmi hastanelerin ve kliniklerinin internet sitelerinde akupunktur fiyatlarıyla alakalı rakam belirtmeleri yasaktır ve bu kurala uymayan resmi kurum ve kuruluşlara cezai müeyyideler uygulanmaktadır. Ayrıca Uzman Doktor Muhsine Zeynep Yavuz’un sülük tedavisi ve fiyatlarıyla alakalı net bilgiler verebilmesi için öncelikle hastayı muayene ederek mevcut sağlık durumunu analiz etmesi ve daha sonra da şikayetlerini ve beklentilerini dinledikten sonra sülük tedavisi seanslarına karar vermesi gereklidir.

Muhsine Zeynep Yavuz Kliniği’ni ☏ +90 (212) 234 43 32 ✆ +90(553)8559829 telefon numaralarını kullanarak arayabilir ya da çevirim içi durumlarında canlı destek hattından “sülük tedavisi fiyatları ne kadar, sülük tedavisinde kampanyanız var mıdır, sülük tedavisi öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler, süreçler nasıl ilerliyor” vb. gibi tüm sorularınızı hasta danışmanlarına ileterek bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bİlgİ İÇİn BİZE ULAŞIN